ЧЕРНІВЦІ

«Коментарі» відібрали десятку кращих м´ячів, які були забиті на Євро-2012

10. Збірна Іспанії каменя на камені не залишила від команди Ірландії, вигравши з рахунком 4:0. Неймовірний за красою гол у грі забив атакуючий півзахисник каталонської «Барселони» Сеск Фабрегас. Фабрегас з гострого кута пробив по вротах Шея Гівена, м´яч потрапив у дальню штангу і відлетів у ворота ірландського голкіпера.

9. Після затяжної атаки голландців Рафа Ван дер Ваарт далеким ударом відправив м´яч у кут воріт португальського голкіпера Патрісіу. Гол Ван дер Ваарта розсердив португальців, які відповіли двома голами і відправили збірну Голландії на дно турнірної таблиці групи С.

8. Після чудової далекої передачі Монтоліво і провалу німців у центральній зоні Балотеллі з 15 метрів розстріляв ворота Ноєра, зробивши рахунок у матчі 2:0.

7. Роман Павлюченко через 9 хвилин після виходу на поле обіграв чеський захист і зробив рахунок у матчі 4:1 на користь збірної Росії.

6. Гол форварда збірної Англії і «Манчестер Юнайтед» Денієла Уелбека в матчі проти збірної Швеції (3:2)  підкорив уболівальників, експертів і журналістів. Уелбек після прострілу півзахисника збірної Англії Тео Уолкотта п´ятою переправив м´яч у сітку воріт Андреаса Ісакссона.

5. Хедіра після навісу з правого флангу вбив м´яч під щаблину збірної Греції. Німеччина в цьому чвертьфіналі перемогла Грецію 4:2.

4. На 14-й хвилині фіналу Євро-2012 Сеск Фабрегас пройшов по правому флангу і зробив навіс на лінію воротарського майданчика -  Сільва, що налетів, головою вбив м´яч у сітку воріт Італії.

3. Златан Ібрагімович геніально використав стандартний навіс із правого флангу і продемонстрував прекрасну техніку, забивши гол у далекий кут. Для збірної Швеції, з погляду турнірної таблиці, цей гол не означав нічого, але для уболівальників команди і всіх любителів футболу - це справжній подарунок.

2. Іспанські футболісти точними пасами розрізали італійську оборону і вивели Хорді Альбу на побачення з Буффоном, зробивши рахунок у матчі 2:0.

1. Ірландець О`Ші не утримав Маріо Балотеллі. Останній у падінні через себе потужно пробив повз Гівена, зробивши рахунок у матчі 2:0.

Джерело відеофрагментів: youtube.com

Джерело: Comments.UA

Джерело фото: Євген Котенко