ЧЕРНІВЦІ

У червні за підсумками зрізу громадської думки багатьох кандидатів, які стартували під «дахом» ПР з роздачі продпайки, попросять на вихід.

Як повідомили «Коментарям» джерела у фракції Партії регіонів у Верховній Раді, приблизно за півтора місяці до партійного з`їзду, запланованого на 30 липня, деяких кандидатів, які уже стартували на мажоритарних округах, чекатиме розчарування - або їх кампанію посилять політтехнологами, або взагалі рекомендують піти з дороги. Може навіть і без партквитка ПР.

Зрозуміло, що за допомогою продовольчої допомоги з виборцями спілкуються не тільки «регіонали». Однак для влади життєво важливо отримати по округах максимальне число депутатів, а виконання цього завдання лише за допомогою гречки, згущеного молока і цукерок завдає удару по ідеології партії. Не можна не помітити, що значна кількість кандидатів від влади на округах особливо не заморочуються з політичними технологіями, а йдуть простим шляхом - білл-борди з усміхненим обличчям, продпайки, зустрічі з ветеранами, спілкування з соціально-незахищеними тощо. Але в більшості випадків кандидати не тільки не вдаються до креативних ходів, вважаючи виборців ідіотами, у яких життя обмежується лише природними інстинктами, але й не здатні навіть донести виборцям теми, які їм спускають з Києва.

ЗМІ рясніють повідомленнями про те, що той чи інший кандидат, що асоціюється з владою, активно роздає продовольчі пайки. Особливо під святкові дати. Ось, наприклад, до Дня Перемоги в Харкові від імені народного депутата від Партії регіонів Ірини Бережної роздавали гречку, чай, соняшникову олію і обов`язковий атрибут піару - вкладка з вітаннями благодійника. А в Чернівцях за всіх майбутніх кандидатів від влади перед ветеранами віддувався губернатор Михайло Папієв, - в продпайок з його фотографією потрапили не тільки вже звичні продукти харчування, а й чекушка горілки.
Зрозуміло, що спілкування з потенційними виборцями на рівні «я тобі їжу, а ти мені голос» в перспективі щось кандидатам принесе. Тим більше що під час виборів подібні випадки, що вважаються підкупом виборців, навряд чи приведуть до зняття благодійників з виборів. Однак для людей, що відповідають за результат ПР на виборах, мабуть, стало зрозуміло, що перемога «регіоналів» виключно за допомогою роздачі харчів в першу чергу б`є по іміджу Президента і за його соціальним ініціативам. Тому запланований на червень зріз громадської думки може стати для декого з кандидатів моментом істини - якщо їх продпайки не підвищили ні їх особистий рейтинг, ні загальнопартійний, їм рекомендують терміново найняти політтехнологів. Або зійти з дистанції.

Чи допоможуть політтехнологи, і хто буде проводити соцопитування - інше питання. При цьому можна не сумніватися, що «кандидати-правонаступники» навіть з новими технологами не будуть ухитрятися - вони теж будуть роздавати пайки.


Джерело: Comments.UA

Джерело фото: chernivtsi.comments.ua

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua