ЧЕРНІВЦІ

Голова Чернівецької ОДА вважає себе людиною далекоглядною. Саме тому вирішив приділити увагу перспективам, а саме - заготівлі та реалізації деревини на Буковині.

Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», на відповідну нараду до Папієва покликали керівників профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних представництв центральних відомств, держлісгоспів, голів РДА, а для для переконливості розмови – і правоохоронні органи.

Губернатор висловив переконання, що лісова галузь «працює сама на себе» і «відірвана від інтересів держави». А присутніх керівників держлісгоспів застеріг «не піддаватися на інтереси плинні, сьогоденні».

Саме керівництво держлісгоспів голова ОДА звинуватив у тому, що воно «думає про те, як більше вивезти, але не думає про перспективи». 

Далі була констатація фактів: обсяги виробництва лісу щорічно зростають, і 80% деревини йде на експорт, кругляка вивезли на 29 млн. дол., а ввезли натомість виробів з деревини на 23 млн.
Далі сипав запитаннями,  мабуть, вирішивши більш наглядно описати ситуацію в галузі:
- Ліси займають 30% площі області. А  що від цього маємо ми?
- Скільки в останні роки побудовано підприємств з глибокої переробки деревини?
- Чому тільки 30% лісу, який виробляється, йде через аукціони? Чому учасники торгів купують ліс лише для того, аби його реалізувати?
...це далеко не повний перелік питань голови ОДА.

У виступі очільника не бракувало традиційних, нічого не означаючих, але таких солідних фраз, на кшталт: «Всі питання мають вирішуватися в рамках соціального діалогу».
Не облишив Михайло Миколайович ісвого "конька" – використання народних прислів`їв, приказок, яскравих, майже віршованих епітетів, типу «Не можна працювати за методом випаленої землі – після мене хоч трава не рости», а одному з підлеглих сказав: «Складається враження, що якби не ви, всі ми пропали б як катран з плоту».

Між питаннями порядку денного наради губернатор не забув і про виховну роботу. Доручив підготувати подання на звільнення гендиректора об`єднання «Чернівціагрополіс» Дмитра Генкула – чоловік мав необережність провести нараду і не запросити туди пресу. Михайло Миколайович мабуть забув, як сам відкривав молокозавод у Чернівцях із запрошенням вибраних.

Зрештою, дідусь Фройд мав би нагоду порадіти, бо ж добре, що людина говорить про те, що її турбує. І, мабуть, таки несвідоме стало свідомим, якщо Папієв після двох років губернаторства заговорив про наболіле.

...До слова, був присутній на нараді і нещодавно обраний голова облради Михайло Гайничеру. Був небагатослівний і сумирно просидів усе засідання, лише раз дозволивши собі вставити коротке запитання.

 
Максим Мальований

Фото з офіційного сайту ОДА

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua