ЧЕРНІВЦІ

Губернатор Папієв визначився із кандидатурою, яка потримає йому крісло.

Обласна рада нарешті обрала собі «зіц-прєдсєдатєля»

0

Як повідомив кореспондент «Чернівці. Коментарі», сьогодні було обрано голову Чернівецької обласної ради. Ним став заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Гайничеру

За нового голову ради проголосували 62 депутати з 98, які взяли участь у голосуванні. Фракція Партії регіонів налічує 49 депутатів. За другого кандидата – представника «Фронту змін» - Олександра Фищука, віддали голоси 34 депутати. Ще 6 бюлетенів залишилися невикористаними, один було визнано недійсним, ще один депутат не підтримав жодного кандидата.

Обласна рада залишалася без голови більше року, після передчасної смерті Василя Ватаманюка. Лідер фракції Партії регіонів Георгій Галиць весь цей час намагався пояснити затримку з виборами нового голови дотриманнями християнських традицій: спочатку чекали 40 днів після смерті, потім – доки мине півроку, далі журналістам пояснювали, що має минути рік. Опозиція ж пояснювала це тим, що влада не могла знайти кандидата, який би влаштовував і всю фракцію, і «тушок», які об`єдналися довкола ПР. У різні періоди називалися кандидатури того ж Галиця, молодого амбітного Михайла Березовського, який, пройшовши безпартійним, навіть вступив для цього в Партію регіонів, начальника управління охорони здоров`я Ігоря Шкробанця, начальника УМВС Миколу Харабару, Франца Федоровича - голову Сторожинецької РДА. Однак у кожного з них власні амбіції, що не влаштовувало голову ОДА Михайла Папієва, який крісло голови ради мабуть що пригледів собі, як «запасний аеродром» - на найгірший випадок, коли його послуги в Києві не знадобляться, а з посади керівника адміністрації попросять.

Тому фігура пенсіонера Гайничеру цілком підходить для ролі чиновника, який не тільки віддано виконуватиме усі накази Парієва, а й поступиться йому кріслом у разі чого. За станом здоров`я, наприклад. Для обрання М.Гайничеру, рада з подачі М.Папієва навіть прийняла зміни до регламенту "з повітря", дозволивши голосування не лише за посвідченнями депутатів облради. Заме ці зміни, на думку опозиції - зроблені з порушенням закону - ставлять під сумнів легітимність нового голови.

Михайло Гайничеру народився 23 жовтня 1950 року в с.Волока Глибоцького району. Після закінчення ЧДУ до жовтня 1991 року працював заступником директора з наукової роботи у Чернівецькому філіалі Київського інституту автоматики. У 1991 його було обрано  заступником голови Чернівецького облвиконкому, а в 1992 призначено заступником голови Чернівецької ОДА. Після цього він ще тричі у різні роки посідав це крісло. Також очолював різні приватні фірми, працював у комерційному банку та двічі очолював торговельно-економічну місію у складі Посольства України в Румунії.

Член Партії регіонів  з 2005 року.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua