Реклама

Чернівці.comments.ua – інформаційний портал, створений для мешканців і гостей Чернівецького регіону. Основна мета ресурсу – стати першим помічником для кожного киянина, який хоче знати не тільки свій маршрут від роботи до будинку і в гастроном, але й бути в курсі подій, які відбуваються в його рідному регіоні, готовий ділитися інформацією із земляками, весело та цікаво проводити свій вільний час, а також побачити свою Батьківщину так, як її можуть показати тисячі інших жителів регіону.

Наш сайт створений групою Чернівецьких журналістів за сприяння всеукраїнського інформаційного порталу Comments.UA. Ми віримо, що наше бажання зробити для киян корисний і цікавий проект, у поєднанні з технічними і організаційними можливостями фахівців з proUA, буде оцінено Чернівецькими користувачами Інтернет, і обіцяємо, що з кожним місяцем чернівчане зможуть черпати все більше й більше інформації на нашому сайті.

Новини Чернівці.comments.ua в реальному часі транслюються не тільки на сторінках нашого ресурсу, але й на всеукраїнському інформаційному порталі Comments.UA, а також для провідних пошукових систем Meta.UA, Google.com, Yandex.RU, що забезпечує найширше охоплення аудиторії і дозволяє щодня збільшувати кількість постійних користувачів порталу.

Чернівці.comments.ua, так само, як і власне Comments.UA, не використовує і ніколи не використовуватиме нечесних методів розкручування, що забезпечує дійсно якісну аудиторію і дозволяє сміливо стверджувати, що кожен відвідувач нашого ресурсу насправді є потенційним споживачем товарів і послуг, які рекламуються на наших сторінках.

Ми завжди відкриті до співпраці в найрізноманітніших формах, тому просимо звернути увагу, що перераховані нижче позиції є невичерпним переліком послуг, які ми готові запропонувати нашим партнерам. Якщо Вас не зацікавили вказані позиції для розміщення реклами, то обов'язково передзвоніть нам, і разом ми зможемо підготувати для Вас індивідуальну медіа-кампанію, яка обов'язково задовольнить Ваші запити.

За бажанням замовника надається детальна статистика щодо банеропоказів з можливістю відстежування ходу кампанії в реальному часі.

Рекламным агентствам предоставляются скидки.

Наценка на политическую рекламу - 100%

По желанию заказчика предоставляется детальная статистика по баннеропоказам с возможностью отслеживания хода кампании в реальном времени.

На страницах сайта не размещаются материалы:

 • которые унижают честь и достоинство третьих лиц;
 • содержащие информацию, которая противоречит украинскому законодательству;
 • с проявлениями религиозной, рассовой или какой-либо другой нетерпимости.

Требования к баннерам:

 • Баннер 240х350 должен весить не более 25 Кб
 • Баннер 980х90 - не более 35 Кб
 • Баннер 120х600 - не более 20 Кб
 • Баннер 468х60 - не более 15 Кб
 • Баннер 300х80 - не более 15 Кб
 • Баннер 200х60 - не более 10 Кб
 • Флеш-баннер (Pop-Up) - не более 20 Кб
 • Баннеры должны соответствовать размерам и требованиям, обозначенным выше. Если это код, то просим присылать оригинал банера вместе с кодом, если банер весит больше, чем указано, он дорожает на 1% от стоимости банера, за каждый «лишний» Кб.
 • Банер должен корректно работать в Internet Explorer 5.0+, Mozilla Firefox 1.5+, Opera 8.0+
 • Код просим присылать отдельным файлом, а не в теле письма.
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

 

   Copyright © 2011 Коментарі Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua